Borrelen in de grootste wijnbar van Nederland

Voor het tienjarig bestaan van wijnwinkel Grapedistrict wordt De Hallen in Amsterdam begin november voor één weekend omgetoverd tot een gigantisch wijnparadijs van ruim zeshonderd vierkante meter.

Van 3 tot en met 5 november kan je in de grootste wijnbar van Nederland meer dan honderdvijftig verschillende wijnen proeven. Ook zullen er vele wijnboeren aanwezig zijn. Zij kunnen jou exact vertellen wat je nou precies naar binnen slurpt. Lekker én leerzaam dus!

Medeoprichter Gijs Groenevelt hoopt dat weekend met zoveel mogelijk liefhebbers de liefde voor wijn te delen. “De wijnbar is voor ons een hele mooie manier om het product levend te maken. Doordat we direct met wijnboeren handelen hebben we zoveel kennis en contacten. We kunnen nu al die mooie verhalen en achtergronden direct delen.”

Kaarten voor dit bourgondische event zijn hier te koop en kosten 7,50 per stuk.

Fotocredit: Grapedistrict

andere artikelen